Радіус описаного навколо рівнобедреного трикут ника кола дорівнює 8 см. Знайдіть бічну

сторонутрикутника, якщо кут при основі дорівнює 30°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Илларионов Руслан.

По теореме синусов:

\dfrac{a}{\sin 30^\circ}=2R~~~\Rightarrow~~~a=2R\sin30^\circ=2\cdot 8\cdot \dfrac{1}{2}=8 см.

Ответ: 8 см.