Срочно у ривнобедреного трыкутныка ABC AB=6см BC=7 знайты переметр трыкутныка якщо AB-бична сторона​


Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Евгений.

Объяснение:

Периметр трикутника дорівнює сумі його сторін.

Якщо трикутник рівнобедрений , то його бічні сторони рівні.

За умовою бічна сторона АВ = 6 см , а основа ВС= 7 см

Периметр трикутника буде

Р= 2*АВ+ВС

Р= 2*6+7=12+7=19 см

малюнок у вкладенні