1)Перыметр трыкутныка доривнуе 28см . Знайдить переметр трыкутныка , вершшыны якого-середыны сторин

даного трыкутныка.

Ответы на вопрос

Отвечает Бавыкина Вика.

Оскільки вершини трикутника ABC(наприклад) є серединами сторін трикутника KMN(наприклад) то сторони трик. ABC-середні лінії , отже дорівнюють половинам сторін трик. KMN, отже периметр ABC= 0,5 · 18= 9


Отвечает Иванов Савелий.

28÷2=14 средняя линия треугольника