Сторона правильногоен кутника = 3 корінь 6 сантиметрів знайдіть радіус вписаного в нього кола

якщоен = 3

Ответы на вопрос

Отвечает Зинолла Рустем.

Ответ:

r =  \frac{a}{2 \sqrt{3} }  =  \frac{6 \sqrt{3} }{2 \sqrt{3} }  = 3cm