Знайдіть кути при двох вершинах трикутника відповідно дорівнюють 125 градусів і 150 градусів.

Знайдіть градусну міру кожного з трьох внутрішніх кутів трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кизатов Темирлан.

Ответ:

Угол А=180-125=55

Угол В=180-150=30

Угол С=180-30-55=95

Объяснение:.