Знайдіть кути рівнобедреного трикутника якщо кут при основі на 48 менший від кута при вершині​


Ответы на вопрос

Отвечает Хлыстова Анастасия.

Відповідь:

44°,44°,92°

Пояснення:

Сума кутів будь-якого трикутника дорівнює 180°

У рівнобедренного трикутнику кути при основі рівні і іх два

Складемо рівняння, де:

х - кути при основі;

(х+48) - кут при вершині

х+х+(х+48)=180

2х+х+48=180

3х=180-48

3х= 132

х=132:3

х=44°  - кожен із кутів при основі

х+48=44+48=92° кут при вершині