Нехай a I b катети прямокутного трикутника, с-його гіпотенуза. Зайдіть невідому сторону трикутника,

якщо: 2) a = 1см, с = 2см. Помогите пожалуйста!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевырев Никита.

Ответ:

Объяснение:

Для розв'язання цього завдання використа∈му теорему Пiфагора, яка ма∈ такий вид:

c^2 = a^2 + b^2

де c - це гiпотенуза прямокутного трикутника, а та b - катети

Висловимо b^2:

b^2 = c^2 - a^2

b^2 = 4 - 1 = 3

Для того щоб знайти b, ми повиннi витягти корiнь квадратний.

b = \sqrt{3}

Завдання вирiшено