Знайти периметр трикутника, якщо дві його сторони дорівнюють 20см і 30см,а бісектриса кута між ними

ділить третю сторону на відрізку, менший із яких дорівнює 10см

Ответы на вопрос

Отвечает Саая Айдана.

Ответ:

65 см

Объяснение:

20/10=30/x

x=30×10÷20=15 см

P=20+30+15=65 см