У рівнобедреному трикутнику ABC (AC=CB) Проведено висоту BH.Знайдіть кут ABH, якщо кут C =70

градусів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Воднев Ваня.

1) 90-70=20° (∠СВН);

2) 180-70=110°

110:2 = 55° (∠А =∠В так як трикутник рівнобедрений

3) ∠АВН = 90 - 55 = 35°

Відповідь: ∠АВН = 35°