Знайти сторони рівнобедреного трикутника якщо його периметр 100см а його основа на 10 см більша від

бічної сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Ответ:

Основа 40см, бічні по 30см.

Объяснение:

Нехай бічна сторона дорівнює х см, тоді основа дорівнює х + 10см

х + х +х +10=100

3х=90

х=30

основа = х + 10=40см

бічна = х =30см

Отвечает Дудин Никита.

Ответ:

30 см,30 см,40 см.

Объяснение:

Приймаємо за х бічну сторону а.

а=в( за умовою) ,в=х

Тоді основа  =х+10

Периметр-це сума всіх сторін трикутника.

х+х+х+10= 100

3х=90

х= 90:3

х= 30 см

30+10=40 см