Катет прямокутного трикутника дорівнює 10 см, а гіпотенуза дорівнює 26 см. Знайди площу

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Скрипцова Екатерина.

Ответ:

120 см²

Объяснение:

Нехай катет прямокутного трикутника а= 10 см, а гіпотенуза с= 26 см.

Знайди площу трикутника.​

Знайдемо катет в за теоремою Піфагора

в=√(с²-а²)=√(676-100)=√576=24 см

S=1/2 * 10 * 24 = 120 см²