1) Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 12 см, а висота, проведена до основи, - 7 см.

Знайдіть основу трикутника. 2) Катет і гіпотенуза прямокутного трикутника відповідно дорівнюють 6 см і 10 см. Знайдіть 1. Синус кута, протилежного більшому катету; 2.Косинус кута, прилеглого до меншого катета; 3. Котангенс кута, протилежного більшому катету.

Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Влад.

Объяснение:

1) В треугольнике АВС, АМ-высота, которая делит основание ВС на 2 равные части.

ВМ²=АВ²-АМ²

ВМ²=12²-7²

ВМ²=144-49

ВМ²=95

ВМ=√95

Тогда ВС=2√95

2) В треугольнике АВС, АВ=10см, ВС=6см. Тогда:

АС²=АВ²-ВС²

АС²=100-36

АС²=64

АС=8см. Значит:

sin B=8/10=0,8

cos B=6/10=0,6

ctg B=6/8=0,75