не виконуючи побудову, знайти координати точки перетину графіків функцій а) у=-8х+1 і у=5х-9 ВОПРОС

НА 40 БАЛЛОВ!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Рассадин Константин.

Ответ:

Объяснение:

-8x+1=5x-9

13x=10

x=10/13=0.77

y=5*(10/13)-9=-5.15