Зовнішні кути трикутника відносяться як 4:5:7 . Знайдіть відношення внутрішніх кутів трикутника не

знаходячи їхньої градусної міри

Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Родион.

Ответ:нехай 180 ° це 10,то кут А=10-4=6

Кут В=10-5=10

Кут С =10-7=3,звідси А:В:С як 6:10:3

Объяснение:став лайк пж