Помогите решить пожалуста!!!!!!!! Зовнішні кути трикутника відносяться як 4:5:7 . Знайдіть

відношення внутрішніх кутів трикутника не знаходячи їхньої градусної міри

Ответы на вопрос

Отвечает Бочкарёва Виктория.

Ответ:нехай 180° це 10,тоді кут А=10-4=6

Кут В =10-5=5

Кут С =10-7=3

Кути А:В:С відносяться як 6:5:3

Объяснение:став лайк пж