Внутрішні кути трикутника відносяться як 4:6:5. Знайдіть відношення зовнішніх кутів не знаходячи їх

градусної міри​

Ответы на вопрос

Отвечает Ruslanovna Eliza.

Ответ:нехай 180 ° це 10, тоді кут А =10-4 =6

Кут В =10-5 =5

Кут С =10-6=4

Кути відносяться як 6:5:4

Объяснение:постав сердечко пж