Знайдіть гострі кути прямокутного трикутника, якщо відношення дорівнює 5:13​


Ответы на вопрос

Отвечает Гайнигалимов Данис.

Ответ:

65 і 25

Объяснение:

Так як усі гострі кути = 180°,тому

13х+5х=90°

18х=90°

х=5

1)5×5=25

2)13×5=65