Один із кутів трикутника в 3 раза менший від другого кута на 35 градусів менший від третього.

Знайдіть кути трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбин Кирилл.

Найменший кут дорівнює х, другий кут3х, третій х+35, сума кутів дорівнює 180°

х+3х+х+35=180

5х=180-35

5х=145

х=29

Найменший дорівнює 29°, другий 3*29°=87°, а третій 29°+35°=64°