!СРОЧНО! Обчисліть периметр трикутника, якщо одна з його сторін дорівнює 10 см, друга - вдвічі

менша від першої, а третя на 2 см більша від другої .

Ответы на вопрос

Отвечает Малина София.

Ответ:

22 см.

Объяснение:

Перша сторона 10 см, друга сторона 10:2=5 см, третя сторона 5+2=7 см. Р=10+5+7=22 см

Отвечает Балыхин Кирилл.

Ответ:

Объяснение:Р=10+(10:2)+(5+2)