Порівняйте основу та бічну сторону рівнобедренного трикутника якщо зовнішній кут при вершині кута

утвореного бічними сторонами дорівнює 130 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Данина Лиза.

Якщо зовнішні кут при вершині рівний 130°, то внутрішній буде дорівнювати 180−130=50°.

Так як трикутник рівнобедрений, кути при основі рівні і становлять (180−50)/2 = 65°

Нам відомо, що напроти меншого кута (вершина в 55°) лежить менша сторона (основа).

Відповідь: Основа менша за бічну сторону даного рівнобедреного трикутника

[RU] Задача: Сравните основу и боковую сторону равнобедренного треугольника если внешний угол при вершине угла, образованного боковыми сторонами, равен 130°.

···

Если внешние угол при вершине равен 130°, то внутренний будет раен 180-130 = 50°.

Так как треугольный равнобокий, углы при основании равны и составляют (180−50)/2 = 65°

Нам известно, что напротив меньшего угла (вершина в 55 °) лежит меньшая сторона (основа).

Ответ: Длина основы меньше длины боковой стороны данного равнобедренного треугольника.