Сторона трикутника дорівнює 3 см, а висота, проведена до неї 4 см. Площа трикутника дорівнює…​


Ответы на вопрос

Отвечает Шерстюк Миша.

Ответ:

6 см²

Объяснение:

S=1/2*a*h=1/2 * 3 * 4=6 (см²)