Знайди кути пятикутника якщо їхні градусні міри відносяться як 3:2:4:4:5


Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Максим.

Ответ:

90°, 60°,120°, 120°, 150°

Объяснение:

Сумма углов = (n - 2) * 180°=(5-2)*180=540°

Пусть ∠1=3х°, ∠2=2х°, ∠3=∠4=4х°, ∠5=5х°, тогда

3х+2х+4х+4х+5х=540

18х=540

х=30

∠1=3*30=90°, ∠2=2*30=60°, ∠3=∠4=4*30=120°, ∠5=5*30=150°