Знайти діагональ квадрата якщо його сторона 4 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Ледок Джамал.

Ответ:

Сума квадратів катета є квадрат гіпотенузи. Площа квадрата - є сторона квадрата в квадраті. боку у нас однакові. Х- сторона квадрата, Y - діагональ.

Х ^ 2 + X ^ 2 = Y ^ 2

2 (X ^ 2) = Y ^ 2

X ^ 2 = (Y ^ 2) / 2

Площа квадрата = квадрат діагоналі, ділити на 2. Тобто 4 * 4 = 16, 16/2 = 8

Шукана площа нашого квадрата є 8 квадратних сантиметрів.

Объяснение: