Парк відпочинку має форму паралелограму, сторони якого відносяться як 9 : 4. Парк огороджено

парканом. Знайдіть довжину паркану (у м), якщо різниця сторін паралелограма становить 15 м. Срочно !!!! ПРОШУ !!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Артюшенко Аленка.

Ответ:

Объяснение:

Нехай а і в - сторони паралелограму

За умовою а:в=9:4, тоді а=9х, в=4х.

А ще за умовою а-в=15.(сюди підставляємо а і в)

а-в=15

9х-4х=15

5х=15

х=3

а=9х=9*3=27(см)

в=4х=4*3=12(см)

Довжина паркану - це периметр

Р= 2(а+в)=2(27+12)=78(см)