Радіус кола дорівнює 20 см. Знайдіть довжину дуги градусної міри 45°. Допоможіть будь ласка) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гелик Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

l = πR/180° × a (кут)

l = π×20/180° × 45° = π/9 × 45° = 5π