Один із гостих кутів прямокутного трикутника на 16 градусів менший від другого. Знайти ці кути.


Ответы на вопрос

Отвечает Исянбаев Руслан.

Ответ:

53°, 37°

Объяснение:

Сума гострих кутів прямокутного трикутника становить 90°. Нехай ∠С=90°, тоді ∠А=х°, ∠В=х-16°.

х+х-16=90

2х=106

х=53

∠А=53°, ∠В=90-53=37°