Дано вектори m(5;-y) i b(4:6) . При якому значенні y виконується нерівність m*b=-18


Ответы на вопрос

Отвечает Стрельченко Нюша.

Ответ:

-19/3

Объяснение:

M*B = 5*4 + y*6 = -18

20+6y = -18

6y = -38

y = -38/6

y = -19/3

Ответ: -19/3