Обчисли радіус кола, описаного навколо трикутника, якщо один із його кутів дорівнює 30 ° , а

протилежна йому сторона — 18 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Резникова Анна.

Ответ:

18 см

Объяснение:

За теоремою синусiв \frac{AB}{sin, де R - радiус кола, описаного навколо трикутника.

Тобто, якщо AB = 18 см, то кут навпроти - це <C = 30°.

\frac{AB}{sin

R = 18 (см)