Знайдіть площу прямокутного трикутника, якщо його гіпотенуза = 15см, а один із катетів = 9см


Ответы на вопрос

Отвечает Рябичева Анастасия.

Відповідь:за т піфагора а(в квадраті)+b(в квадраті)=с(в квадраті) тобто другий катет буде дорівнювати 12 см тобто а(в квадраті )=225-81=144 а=12 для знаходження площі використовуемо формулу s=0.5*ab і це буде s=0.5*12*15 s=90см квадратних

Пояснення: на фотографіях формули