61 Бал!!!!!! Знайдіть площу многокутника, якщо площа його ортогональної проекції дорівнює 6, а

кут між площиною многокутника і площиною його проекції дорівнює 450

Ответы на вопрос

Отвечает Сейтмагамбетова Дильназ.

S_1=S_0\cdot cos\alpha,

де — S₁ — площа ортогональної проекції, S₀ — площа многокутника, α — кут між площиною многокутника і площиною його проекції.

Виразимо з формули S₀:

S_0=\frac{S_1}{cos\alpha }

Підставимо значення:

S_0=\sqrt{6}:\frac{\sqrt{2} }{2 } =  \frac{\sqrt{6} \cdot2}{\sqrt{2} } = \frac{\sqrt{3}\sqrt{2} \cdot2}{\sqrt{2} } = 2\sqrt{3}

Відповідь: Площа многокутника рівна 2√3 квадратних одиниць.