Знайти кути трикутника, якщо вони відносяться як 5:6:7. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Виктория.

Ответ:

50,60,70

Объяснение:

Нехай 1кут - 5х, другий - 6х, а третій - 7х. Складаємо рівняння

5х + 6х+ 7х = 180°

18х = 180°

х = 180 ÷ 18

х = 10

10×5 = 50 - 1 кут

10×6=60 - 2 кут

10×7 = 70 - 3 кут

Відповідь: 50,60,70