Запитання з Основи трапеції дорівнюють 5 см 3 см. Знайдіть висоту трапеції, якщо і площа дорівнює

40 см2. Очень нужно, помогите!!! Даю 50 баллов!!!!!!!!!!!!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Настя.
S=a+b/2 *h
40=4*h
H=40/4
H=10 см.