ТЕРМІНОВО НА 30 БАЛІВ одна з основ трапеції на 4 см більша за іншу . Площа ы висота трапеції

відповідно дорвінюють 84 см квадратних і 7 см знайти більшу з основ трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Савельев Андрей.

Ответ:

Объяснение:

            S=84

            H=7

1) Позначемо меншу основу за x , тоді відповідно більша основа буде дорівнювати x+4

2) Є формула для знаходження площі трапеції ( S=((a+b)/2) * H

Підставляємо наші дані в формулу

84=((X+X+4)/2)*7

84/7=((X+X+4)/2)

Це все пишетьса дробами ( якщо це дріб , то перемножуємо все на хрест

168=7X+7X+28

168=14X+28

140=14X

14X=140          x=140/14       x=10

3) Далі , знаючи , що X=10 шукаємо більшу основу

Быльша основа =  X+4 , то быльша основа = 10+4=14