Знайти площу ривносторонього трикутника, якщо його сторона доривнюе 80мм ​


Ответы на вопрос

Отвечает Конаков Ваня.

Ответ:

1600*\sqrt{3(мм)

Объяснение:

S=\frac{80^{2}*\sqrt{3}  }{4}