Обчисли площу трикутника, якщо його сторони відповідно рівні 21 см, 10 см, 17 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Евтушенко Дарья.

Ответ:

S∆=84 см^2

Объяснение:

s =  \sqrt{p \times (p - a) \times (p - b) \times (p - c)}

p =  \frac{a + b + c}{2}

p =  \frac{21 + 10 + 17}{2}

р=24 см

s =  \sqrt{24 \times (24 - 21) \times (24 - 10) \times (24 - 17)}  = \\  \sqrt{24 \times 3 \times 14 \times 7}  =  \\  \sqrt{4 \times 2 \times 3 \times 3 \times 2  \times 7\times 7}  = 2 \times 2 \times 3 \times 7 = 84