Визначте кути опуклого п'ятикутника якщо вони відносяться як 2 4 3 4 5.


Ответы на вопрос

Отвечает Зиянгирова Эльвина.

Ответ:

Сума кутів п'ятикутника 540 градусів

Нехай невідомий кут буде x, тоді 2х+3х+4х+5х=540

14х=540

х=38,5...

2х=2*38,5=77

3х=3*38,5=115,5

4х=4*38,5=154

5х=5*38,5=192,5

77+115,5+154+192,5=539 градусів, так як ми брали не повне число(38,5). Якщо треба точна відповідь зроби з повним числом.

Объяснение: