Чому дорівнює довжина кола радіусом 5 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Ляхимец Евгения.

Довжина кола С радіусом R обчислюється за формулою:

C=2*\pi *R

C = 2*3,14*5=31,4 (см)

Відповідь: 31,4 см