у рівнобедреному трикутнику основа 7 см а медіана проведена до основи 12 см знайдіть площу

трикутника у кв.см якщо це можливо

Ответы на вопрос

Отвечает Налбандян Жанна.

АВ по т. Пифагора = 12²+3,5²=144+12,25=156,25²

АВ=12,5

АВ=ВС=12,5

АС=7

Найдем площадь по формуле герона

нужен полупериметр

периметр = 7+12,5*2=32

полупериметр = 16

√(16*(16-12,5)(16-12,5)(16-7)) = √16*3,5*3,5*9 = 4*3*3,5=12*3,5=42 СМ³