ОТДАЮ ВСЕ БАЛЛЫ! ПОСЛЕДНИЙ ШАНС НА ВАС...помогите прошу!!! "Рівнобічний трикутник бічна сторона

якого дорівнює 10 см а основа - 10√3 см.Знайдіть площу"

Ответы на вопрос

Отвечает Яковенко Никита.

Відповідь

25√3 см²

Пояснення:

Дано: ΔАВС, АВ=ВС=10 см, АС=10√3 см. ЗнайтиS(АВС).

Проведемо ВН - висоту і медіану.  АН=СН=5√3 см.

Розглянемо ΔВСН - прямокутний.

За теоремою Піфагора ВН²=ВС²-СН²=100-75=25;  ВН=√25=5 см.

S=1/2 *  АС * ВН = 1/2 * 10√3 * 5 = 25√3 см²