Тайгада әлі де жұмбағы ашылмаған Тунгус метеориті жарылысынан (1908 ж. ) кейін сол жерде диаметрі

38 км-ге тең үлкен қазаншұңқыр пайда болды. Тайганың ғаламдық құбылыстан зардап шеккен жерінің ауданын тап.

Ответы на вопрос

Отвечает Дудник Марьяна.

Жауабы:

S=пR^2

R=D/2=38/2=19

S=3.14*(19)^2=3.14*361=1 133,54км2

Онай