Шеңберге сырттай сызылған теңбүйірлі трапецияның орта сызығы 5 см-ге, ал сүйір бұрышының синусы

0,8-ге тең. Трапецияның ауданын тап. ДАЮ 30 БАЛЛОВ, ПОМОГИТЕ!

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Влад.

Ответ:

20см²

Объяснение:

5×2=10см

АД+ВС=АВ+СД

АД+ВС=10

АВ+СД=АВ+СД=2АВ

ВК/АВ=0,8=4/5

ВК/5=4/5

ВК=4см

S=BC+AD/2×BK=5×4=20см²