Площя трикутика дорівнює 45см², а одна з його сторин 18см. Знайти висоту трикутника , ароведено до

цієї стороги​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Кирилл.

a=18(см), S=45(см²)

S=1/2×a×h

1/2×18×h=45

9×h=45

h=5(см)