У трикутнику ABC КУТ C ДОРІВНЮЄ 90 градусів. Висота CD утворює з катетом AC кут дорівнює 48

градусів знайдіть гострі кути трикутника ДУЖЕ ТРЕБА!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

42, 48

Объясне

Так як CD висота, трикутник ACD є прямокутним, тому

кут СAD=90-ACD=90-48=42

2)Тоді кут B=90-кут CAD=90-42=48