6) Зауыт b квадрокоптер жасады. Оның бөлігі – Қызыл, қалғаны — Көк түсті. Зауыт нешеКӨК түсті

квадрокоптер жасады?Мұндағы, b = 8 328. Өрнектің мәнін тап.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Игорь.

Полное условие смотри в приложении.

b:24 - число квадрокоптеров красного цвета.

b-b:24 - число квадрокоптеров синего цвета.

При b = 8 328:

b-b:24 = 8328-8328:24

1) b:24 = 347;

2) 8328-347 = 7981.

Ответ: 7981 синих квадрокоптеров изготовили.