Республикамыздың ең үлкен көк туы Астана қаласында мемлекеттік рәміздер алаңындағыең биік

тутұғырда желбіреп тұр. Бүгінгі күні ол мемлекеттіктудың көлемі бойынша әлемде 4-орын алады және 111 м биіктіктеорналасқандықтан, оны қаланың кез келген жерінен көруге бола-ды. Көк тудың ұзындығы 30 м, ал ені ұзындығының 1/2 бөлігінқұрайды. Осы көк байрақты тігу үшін қанша квадрат метр матакерек?​

Ответы на вопрос

Отвечает Храмов Дима.

Ответ:

S=a2. S=30^2=900м^2

900:2/1=450м^2