Одна з основ трапеції на 5 см більша від іншої. Якщо площа трапеції 39 см², а її висота - 6 см, то

більша з основ має довжину:

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдов Матвей.

Ответ:

9 см.

Объяснение:

Sтрап=(а+в)/2*h.

Нехай КМРТ - трапеція,  МР=х см, КТ=х+5 см.

Тоді за формулою площі 39=(х+х+5)/2*6

78=6(2х+5)

12х+30=78

12х=48

х=4.

МР=4 см,  КТ=4+5=9 см