Що таке співвідношення? Наприклад 2:7? Та як його знаходити,Будь ласка допоможіть!


Ответы на вопрос

Отвечает Ерисковский Глеб.

Ответ:

Объяснение:

Співвідношення ???

Наприклад, у задачі про відризки сказано Знайти довжини відрізків, якщо вони відносяться як 2:7 і їх сумма доривнює 36см.

Два відрізка - один 2х, другий- 7х(ці цифри ти береш з відношення) тепер

Їх сумма - 2х+7х=36 и розв"язуеш рівняння

2х+7х=36

9х=36

х=4 - це коефіцієнт, а довжина 1 відрізка = 2х=2×4=8, 2 відрізка =7х=7×4=28см( тобто замість х підставляємо його значення, яке мі знайшли.

І так все розв"язуеться - сказано знайти кути трикутника, якщо їх відношення 2:3:4 - це значить, що ∠1=2х,∠2=3х.∠3=4х. тепер ти знаеш, що сума всіх кутів ∠1+∠2+∠3=180, замість куті підставляй 2х(це∠1)+3х(це∠2)+4х=180

тобто 2х+3х+4х=180

9х=180

х=20, а ∠1=2х=2×20=40°, ∠2=3х=3×20=60°, ∠3=4х=4×20=80°

Може, простіше сказати так - коло цифр відношення дописуеш х, а тоді робиш дії, про які сказано в задачі

Якщо це периметр - то складаеш усі сторони ( дві сторони відносяться як 2:3, а третя=13см. Периметр=38. Знайти ці сторони⇒2х+3х+13=38. знаходиш х, тоді х підставляеш у відношення . Тут х=5 і підставляй - 1сторона = 2х=2×5=10, 2сторона = 3×5=15 )