Обчисліть площу прямокутного трикутника САВ, якщо АС=24см, АВ=20см *


Ответы на вопрос

Отвечает Баталина Анастасия.

Ответ:S=1/2*a*b( площа прямокутного трикутника)

S=1/2*20*24=10*24=240(см^2)

Объяснение: Скорочуються 2 і 20 на 2, буде 10, звідси до множуємо те, що залишилося