1.Дано: АВС- прямоугольный треугол. Угол С= 90град. Из вершины А проведена биссектриса АD, внешний

угол при вершине В=150град.Найти острые углы треугол. ADC. ПЛИЗ помогите дам 35 балла!

Ответы на вопрос

Отвечает Kulchitsky Igor.

угол ADC=180-150=30

угол DAC=90-30=60

Отвечает Левин Андрей.

Ответ:

Буде 2 гострих кута: 30° і 30°

Объяснение:

Зовнішній кут при кутові В=150°, тоді внутрішній буде :180-150=30°, а тепер знайдемо кут А , з трикутникаАСВ видно, що кут А=180-90-30=60°. А за умовою, АД є бісектрисою, яка розділили кут А навпіл, маємо 30°