знайдіть сторони чотирикутника периметр 88 см якщо він подібний чотирикутнику сторони якого 3 см,5

см,6 см, 8 см

Ответы на вопрос

Отвечает Сибатулина Олеся.

Відповідь:

12 см,  20 см,  24 см,  32 см.

Пояснення:

Чотирикутники подібні за умовою, отже, вони мають однакове співвідношення сторін. Звідси рівняння:

3х+5х+6х+8х=88

22х=88;  х=4.

Сторони чотирикутника:

1) 3*4=12 см

2) 5*4=20 см

3) 6*4=24 см

4) 8*4=32 см